Штучні водойми

  Якщо перед Вами постало питання наявності на ділянці водойми, а природного озера, ставка, струмка або заболоченого ділянки, який можна перетворити у водойму немає – це не проблема. Ми за допомогою сучасних матеріалів можемо створити штучну водойму практично в будь-якому місці і будь-якої форми.

Схема штучного водоймища

Схема штучного водоймища

   Штучна водойма є гідроспоруда – система. Вона може бути простою або складною, маленькою або великою, з використанням фонтанів, струмків, каскадів, на різних рівнях і т.п., але його форма і розміщення будуть такими, які Вас найбільш задовольнять. Спорудження починається з котловану під майбутню чашу водойми, потім з використанням технології гідроізоляції (спец. плівка, пластикова ємність, інше) зміцнюються берега, можливо посилення кладкою з декоративного каменю. Закінчується спорудження благоустроєм зовнішньої частини так, щоб вона гармонійно вписалася в загальний дизайн ділянки.

Штучні водойми

Штучна водойма

  Штучні водойми, як правило, обладнуються системами фільтрації та аерації (збагачення води киснем). Для цього використовують спеціальні глибинні насоси, фільтруючі установки, компресора. Все це (і інше) допоміжне обладнання, яке працює в комплексі, дає можливість підтримувати Ваш водойму в чистоті і піклуватися про його флору і фауну.

Виїзд наших фахівців для виміру, консультації та складання кошторису – безкоштовно.