Обладнання

Обладнання для автоматичного поливу

Для монтажу систем поливу нашими спеціалістами використовується тільки перевірені на якість, надійність та довго тривалість при експлуатації матеріали та обладнання.

Обладнання HUNTER
Насоси PEDROLLO PLURIJET (самовсмоктуючі)
Насоси PEDROLLO JCR (самовсмоктуючі)
Насоси PEDROLLO 4BLOCK (скважинні)
Гідроакумулятори (ресивери)

Допоміжне обладнання

1. Поліетиленові труби:

Полиэтиленовые трубы, Обладнання для автоматичного поливу

Поліетиленові труби

 Призначені для водогонів питної та технічної води що транспортується з напором.  Виготовлені на сучасному обладнанні з використанням новітніх методів обробки. Легкі в транспортуванні, зручні в монтажі і експлуатації.

 

 

 

2. Компресійні фітинги:

Компресійні фітинги, Обладнання для автоматичного поливу

Компресійні фітинги

   Механічні затискні фітинги (виготовлені з поліетилену), призначені для усіх типів поліетиленових труб. Вони бувають в вигляді муфт, трійників, колін і дозволяють відтворювати розгалужені водопровідні мережі. Фітинги складаються із уніфікованої затискної частини, що є однаковою для всіх фітингів даного розміру і взаємозамінних корпусів з термопластику. З`єднання збираються вручну в польових умовах і розраховані на робочий тиск до 1,6 Мпа (16 бар). Механічні затискні фітинги дозволяють, без послуг фахівців, швидко і своїми силами монтувати зовнішні (підземні) та внутрішні водопровідні мережі d 16-110мм.

3. Хомути:

Хомути, обладнання для автоматичного поливу

Хомути

   Повний набір простих/подвійних скоб різних розмірів. Монтажна операція дуже проста.  Укомплектовані ущільнювачем (резинове кільце) для герметичності. Для надійного кріплення и надійності в комплекті є болти та іноді кільце із нержавіючої сталі.

 

 

 

4. Різьбові з`єднання:

Різьбові з`єднання, обладнання для автоматичного поливу

Різьбові з`єднання

  Віднайдений ідеальний компроміс між механічною міцністю та легкістю конструкції. Запропонована повна гамма форм і діаметрів. Висока ступінь герметичності забезпечена точно виконаною різьбою.

 

 

 

5. Пластикові колодці:

Пластикові колодці, обладнання для автоматичного поливу

Пластикові колодці

  Виготовлені із спеціальних матеріалів, стійких до непогоди і ударів. Призначені для застосування в самих різноманітних галузях, в невеликих системах на приватних ділянках и системах для громадських територій і спортивних полів. Форма кругла або прямокутна, легкі по вазі, економні, прості в експлуатації. Е кращим рішенням для підземного розміщення ручних клапанів, електроклапанів, гідроклапанів, редукторів любого іншого пристрою, яке розташовано під землею, але повинно мати доступ до огляду. Поліетиленові колодці є рішенням багатим технічними перевагами за масою та простотою експлуатації і є дієвою альтернативою колодязям із бетону.